KINEZIOLOGIE ONE BRAIN

K

Kineziologie ONE BRAIN

K ineziologie ONE BRAIN nediagnostikuje, ale odstraňuje příčinu problému, tím že odstraníme blokády a uvolníme energetický tok v těle.
One Brain je postavena na poznatcích tradiční čínské medicíny, která vždy respektovala jednotu těla a ducha. Zároveň slučuje tyto poznatky s psychoterapií a západní medicínou. Sama lékařská věda říká, že až 95% onemocnění je psychosomatického původu. Naše tělesné zdraví je závislé na našich duševních procesech.

Vycházíme tedy z poznatku, že na začátku téměř každého zdravotního problému je emocionální příčina, tedy stres. Pracujeme na problému v současnosti i minulosti. Procházíme tak celým životem a hledáme negativní emoce, které souvisejí s jeho problémem. Často se odhalí pravdy z dětství nebo prenatálního období, které si ani nemůžeme uvědomit.One Brain nám umožní lépe poznat sebe sama a porozumět svým citům a chování…

Někdy stačí opravdu velmi málo, abychom se opět zbavili obtíží a znovu objevili své možnosti nebo schopnosti. Pracujeme se svalovým testem – je to velmi jemná technika. Terapeut se naladí pomocí svalového testu na tělesnou paměť klienta, která vychází z klientovi potřeby a změnou napětí na svalu získá odpovědi na veškeré otázky, potřeby a korekce. Změnou napětí na svalu dokáže určit emocionální příčinu problému. Buněčná paměť eviduje od početí údaje o energetických blocích. Pomocí svalového testu určí další průběh odblokování.

Vhodnou korekcí lze odstranit emocionální a fyzický blok a tělo je schopné zapojit samoléčící síly v organismu a povzbudit tělo k sebe-uzdravení. Terapeut získává informace na vědomé, podvědomé i buněčné úrovni. Metoda pomáhá dospělým i dětem.

Nejlepší a jediný absolutně spolehlivý zdroj informací o nás JSME MI SAMI – naše tělo nám říká pravdu.

Vždy je velmi důležité rozhodnout se sám a sám chtít pozitivní změnu.

Nikdo vám nikdy nepomůže, pokud vy sami nebudete chtít.

Nejnovější příspěvky

Rubriky

Archivy

Můžete být se mnou v kontaktu

admin

/* ]]> */